СТУДЕНТИ

Список студентів кафедри археології та етнології України
денної форми навчання на 2016-2017 навч. рік

Спеціалізація «Археологія, етнологія та охорона культурної спадщини»

І курс ІІ курс
1. Боднар Ю.І.
2. Бондаренко О.Р.
3. Вьюнікова Д.Л.
4. Дубна М.М.
5. Кочнев В.О.
6. Кравчук А.В.
7. Ліщина К.Ю.
8. Маркуца К.Є.
9. Негруца Д.С.
10. Нестеренко О.В.
1. Автутова Т.І.
2. Білоус О.О.
3. Дробаха В.І.
4. Ломовських С.В.
5. Марецька А.О.
6. Махайдерова А.В.
7. Миташоп Є.С.
8. Незгодюк О.А.
9. Овсянікова Г.С.
10. Остап’юк О.Я.
11. Пазина В.І.
12. Родічева Є.С.
13. Ткачук М.І.
14. Тоній О.В.
15. Тофан Ф.Р.
16. Ченцов Я.М.
17. Янченко С.С.

Спеціалізація «Археологія»

ІІІ курс IV курс Спеціалісти Магістри
1 року навч.
Магістри
2 року навч.
1. Василишин В.Д.
2. Ружицька А.В.
3. Сидоренко А.П.
4. Цанько О.С.
5. Чекунов Р.О.
6. Шепетуха В.В.
7. Штогрін В.В.
1. Баліка Є.І.
2. Кивлюк О.А.
3. Ковальський Л.С.
4. Пшебильська К.Д.
5. Рабош М.П.
6. Рибак М.П.
1. Варфоломеєва Т.С.
2. Дерев’янко Л.В.
3. Іванюк І.Р.
4. Мазаратій А.Г.
5. Шульга І.К.
6. Шумейко Р.В.
1. Вороненко А.С. 1. Лобанова М.А.
2. Сташевська В.В.

Спеціалізація «Етнологія»

ІІІ курс IV курс Спеціалісти Магістри
1 року навч.
Магістри
2 року навч.
1. Діордієнко Т.Ю.
2. Іванова Т.В.
3. Лінецька В.І.
4. Пилипенко І.В.
5. Саламаха А.О.
6. Синько В.І.
7. Тимофієва Г.С.
8. Трохименко А.В.
9. Чебан С.П.
10. Чернякевич М.С.
11. Швець Я.Р.
1. Бабінець Ю.В.
2. Бендас Д.Ю.
3. Головчанська Т.Г.
4. Капустян К.О.
5. Маринова Х.С.
6. Павлик В.В.
7. Царан О.Л.
8. Чернєва Н.І.
1. Зайченко Н.О.
2. Джигов Г.Д.
3. Кузевич Ю.С.
1. Гажева Л.Д.
2. Гладенька А.Г.
3. Негашева К.А.
4. Шакайло К.В.
1. Калініна С.І.
2. Мовляк А.С.


Список студентів кафедри археології та етнології України
заочної форми навчання на 2016-2017 навч. рік

ІІ курс IV курс V курс Магістри
1 року навч.
Магістри
2 року навч.
1. Зейналян В.Г.
2. Омельчук Т.І. (ІІПО)
3. Трофименко В.С. (ІІПО)
1. Блаумане І.Р.
2. Гетманець С.А.
3. Гнатишин О.І.
4. Кливняк О.М.
5. Колесніченко Є.О.
6. Любченко І.П.
7. Рудусь І.В.
1. Близнюк В.Г.
2. Гуменюк О.С.
3. Присяжний М.В.
4. Щітченко А.К.
1. Зіміна А.
2. Шварц А.Б.
1. Переверзова С.С.
2. Шолков Р.Л.

Comments are closed.